Umelecká tvorba

Ako dieťa som stále niečo vytvárala, moja mamina ma naučila rôzne ručné práce, s babkou som šila, moja  učiteľka ma naučila štrikovať rukavice palčiaky – to bol už level 😉 Rada som maľovala a objavovala rôzne techniky, mala som vždy šťastie na ľudí, ktorí sa venovali tvorbe a boli ochotní ten kus seba odovzdať aj mne. Po škole som svoju tvorivú dušu napĺňala v reklamnom biznise, ale opäť som sa k tomu tvoreniu „rukami“ dostala až pri mojich deťoch. Vyrábala som im rôzne Montessori pomôcky, masky na karneval, spolu sme šili na šijacom stroji a jedného dňa som chytila do ruky štetec, akrylové farby a začala som maľovať obrazy….. Táto umelecká tvorba mi prináša nesmiernu radosť a obohacuje mňa i majiteľov obrazov.

…niektoré obrazy mi prichádzajú v snoch, či pri meditáciách, iné som si skúsila namaľovať podľa predlohy. Rada sa podelím o kúsok môjho farebného sveta. Niektoré obrazy sú na predaj, alebo vám rada namaľujem niečo priamo pre vás.

Na mojej stránke nájdete moju zbierku obrazov maľované technikou akryl na plátno s rámom, sú ošetrené lakom, maľované aj po bokoch a je možné ich hneď zavesiť, alebo nechať zarámovať. K obrazu dostanete aj certifikát originality.