Kineziológia

Kineziológia je zameraná na zbavenie sa emocionálnych blokov z minulosti, ktoré nám zasahujú do nášho každodenného života v prítomnosti.

Tieto bloky sa prejavujú sa ako rôzne ťažkosti, či už zdravotné, vzťahové, finančné… Pomocou kineziologického svalového testu (jemné držanie za zápästie ruky a testovanie svalového tonusu) zisťujeme pozitívne a negatívne informácie, ktoré sú “zapísané” v našom tele. Našim zámerom je spojiť sa sám so sebou, vnímať svoje srdce a vedome pristupovať k životu. Ak nemáme moc alebo sa cítime bezmocní, prichádza NEmoc.

V našom tele sú zapísané všetky spomienky, emócie, pocity. Mnohokrát sme už dávno zabudli na krivdy a negatívne skúsenosti, ktoré sa nám udiali v minulosti. Tieto programy nám ale naďalej ovplyvňujú náš prítomný život. Každý z nás túži mať svoj život príjemný, každý z nás túži po láske a porozumení. Je len na nás samotných ako si to v živote zariadime.

Vďaka kineziológii sa zmenil môj pohľad na život a zmenil sa i môj postoj k druhým ľuďom. Verím, že všetko, čo nás v živote stretne má svoj význam. Je len na nás samotných aký zaujmeme k daným veciam postoj a ako sa rozhodneme konať. Všetko sa začína v našom vnútri.

Individuálne sedenie trvá 1-3 hodiny podľa závažnosti, hĺbky ťažkostí a vašich možností spolupracovať. Kineziológia je vhodná pre ženy, mužov i deti, mladších i starších, zmeniť svoj život môžete kedykoľvek.

Cítite, že potrebujete zmenu a neviete ako začať?

dohodnite si stretnutie

Kineziológia, kvantová terapia, etikoterapia, arómaterapia slúžia na osobnostný rozvoj človeka, nie je to liečba a nenahradzuje lekársku pomoc.