Konzulácie pre rodičov

Dohodnite si individuálnu konzultáciu v oblasti výchovy a vzdelávania detí v rodine.

Ak máte ťažkosti v komunikácii s deťmi, vaše dieťa nerozpráva, alebo rozpráva naopak veľa; ak je ustráchané, bojazlivé a veľmi prispôsobivé, alebo naopak drzé a nerešpektuje pravidlá; keď máte pocit, že neprimerane reagujete na správanie dieťaťa a neviete ovládnuť svoj hnev, ak hľadáte spôsob ako nájsť vzájomnú cestu k sebe, ak cítite, že potrebujete nastaviť hranice, aby to bolo pre obe strany (rodičia a deti) účinné, ak má vaše dieťa akékoľvek ťažkosti so sebou alebo okolitým svetom, rada si vás vypočujem a porozprávam sa s vami o možnostiach riešenia. Stretnutie sa môže uskutočniť u mňa alebo prídem k vám domov do domáceho prostredia. V prípade potreby a záujmu rodičov dohodneme individuálne sedenie formou kineziológie, ktoré nám pomôže daný zámer podporiť.

V oblasti poradenstva využívam svoje dlhoročné skúsenosti, ktoré som získala pozorovaním detí a konzultáciami s rodičmi detí na Montessori kurzoch. Čerpám aj z vlastnej skúsenosti rodičovstva, kde hlavnými aktérmi sú moji synovia, vďaka ktorým sme si s manželom prešli cestu poznania detí i seba. Rada vám pomôžem na tej vašej ceste.

Zaujala vás možnosť konzultácie?

Nasmerujem vás ako dieťa viesť rešpektujúcim spôsobom a s určenými hranicami. Ponúkam vám aj moje odborné vedomosti i skúsenosti s Montessori pedagogikou či individuálnym (domácim) vzdelávaním.

dohodnite si stretnutie