Ako prebieha sedenie?

1. Rozhodnite sa

Ak sa rozhodnete venovať sebe pozornosť a stále hľadáte spôsob akým naštartovať zmeny, ste na správnej ceste. Ponúkam vám bezpečné prostredie na zdieľanie svojich ťažkostí. Citlivo vás budem sprevádzať počas sedenia. V prípade akýchkoľvek otázok k sedeniu ma kontaktujte a následne si dohodnite telefonicky termín stretnutia.

2. Pripravte sa

Po vašom rozhodnutí sa začína telo pripravovať na novú skúsenosť. Buďte vnímavý, k tomu čo sa deje okolo vás. Častokrát sa práve pred sedením udejú nejaké zaujímavé situácie. Zadefinujte si otázku: „Čo je pre mňa akútne, čo potrebujem aktuálne riešiť? Určite si priority. V deň terapie sa snažte jesť ľahkú stravu a nepiť alkoholické nápoje. Pokúste sa vedome stíšiť a byť sám so sebou.

3. Spoločné stretnutie

Na spoločné stretnutie si pripravte dostatočne dlhý čas, aby ste neboli v strese. Časovo trvá sedenie s odblokom približne 1 – 3 hodiny podľa individuálnej potreby klienta. Na začiatku stretnutia sa porozprávame a zadefinujeme si najaktuálnejšiu ťažkosť klienta. Následne spustíme liečivý proces kineziológie. Budeme sa spoločne rozprávať, citlivo vás prevediem kineziologickým procesom, budete pri plnom vedomí. Mojou snahou je pripomenúť vám, na čo ste zabudli a dostať vás k vašim pocitom. Po ukončení procesu zistíme úroveň pochopenia a nastavenia nového vnímania situácie.

4. Čas po terapii

Po terapii odporúčam klientom nájsť si chvíľku času iba pre seba. Klient má možnosť si v hlave prejsť celý proces a písomne si zachytiť dôležité informácie, ktoré sú pre neho dôležité. Po príchode domov je dobré si oddýchnuť a zrelaxovať sa, piť dostatok vody. Ak užívate lieky, tie nevysadzujte samovoľne, o tejto skutočnosti sa poraďte priamo so svojim lekárom.

5. Čas zmeny

Po odstránení blokov sa spustí samoliečebný proces tela. Môžu sa vám stávať situácie, ktoré ste predtým nezažili. Nie je to pre to, že by tu neboli, ale kvôli vašim blokom ste ich jednoducho nevideli. Môže sa vám stať, že vám do cesty prídu situácie na skúšku. Pochopili ste váš príbeh z minulosti? Obstojíte v tejto skúške? Budete ochotný reagovať inak ako doteraz? V týchto situáciách si môžete trénovať techniky, ktoré vám predstavím počas sedenia.

6. Prichádzajú otázky?

Ak vám príde na um nejaká myšlienka, pokúste sa ju vedome spracovať. Ak si neviete poradiť, pokojne ma kontaktujte. Spoločne nájdeme riešenie. Ak budete cítiť potrebu, opäť sa stretneme a prejdeme procesom liečenia. Niekedy máme veľa bolesti na duši a potrebujeme ju odkrývať po vrstvách. Informáciu, ktorú vám poviem na prvom sedení môžete pochopiť na ďalšom stretnutí. Mozog postupne potrebuje spracovať informácie a pripraviť sa na nové súvislosti, aby sme mohli žiť život na vlne.