Májové novinky v dōTERRA

Milí priatelia. Od 1.-31.5.2020 pripravila dōTERRA prekvapenie! Aj vy ste nedočkaví? Ja áno, už sa teším na darček Salubelle v hodnote 120Euro. Pre všetkých, ktorí nakúpia oleje v hodnote 200bodov (približne 200Euro) v májovom čase – dostanú tento olejček zDARma. Ja nezaváham ani minútku, pretože to je môj veľký pomocník. Prečo? Prečítajte si o zmesi Salubelle v blogu.

Pri registrácii získate oleje a ďalšie produkty so zľavou 25%. Stačí mi napísať a ja vám s nákupom pomôžem. Teším sa na spoluprácu. Lucka

Viac o aktuálnej ponuke môžete pravidelne sledovať na stránke dōTERRA. Pozrite si limitovanú Floral limitovanú ponuku 🙂 Je úžasná!

 

chcem si kúpiť produkty

 

Vyberte si niektorý produkt z „limitky“ len do vypredania zásob 😉

ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA – dōTERRA PRECIOUS FLORALS COLLECTION

Kolekcia dōTERRA Precious Florals Collection obsahuje päť guľôčkových fľaštičiek s objemom 4 ml a s najpríťažlivejšími esenciálnymi olejmi, ktoré sú k dispozícii. Každý je zmiešaný s frakcionovaným kokosovým olejom a má krásnu arómu. Kolekcia Precious Florals Collection obsahuje dōTERRA Ruža Touch, dōTERRA Jazmín Touch, dōTERRA Neroli Touch, dōTERRA Lekno modré Touch a dōTERRA Magnolia Touch. Je kombináciou mnohých najcennejších kvetinových esenciálnych olejov z celého sveta. Ak hľadáte darček pre seba alebo pre osobu, ktorú milujete, darujte kolekciu Precious Florals Collection od dōTERRA.

ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA – KOLEKCIA BYLINKOVÝCH ČAJOV

Tieto jedinečné zmesi sypaných bylinkových čajov obsahujú kvôli pridaným účinkom vybrané esenciálne oleje. Sada obsahuje zmesi sypaných čajov Citrus Fusion a Herbal Fusion od dōTERRA, dve dekoratívne nádoby na čaj a sitko na lúhovanie čaju. Čaj Herbal Fusion je presýtený esenciálnym olejom bergamotu triedy CPTG so závanom citrusu, harmančeka a ružových lístkov. Čaj Citrus Fusion Tea je prevoňaný esenciálnymi olejmi citróna a divokého pomaranča, zázvora a bazy triedy CPTG. Pridaný bonus v podobe sitka na lúhovanie čaju znamená, že si môžete vychutnať sypaný čaj bez zbytočných nečistôt.