A dosť!

? Kedy skončí moje osobné Peklo?
? Keď narazím na jeho dno a jednoznačne poviem: „A DOSŤ!“

? Kedy prichádza to dno Pekla? Kedy to konečne JA uvidím, prestanem žiť v ignorancii a pripustím zmenu v mojom konaní, vnímaní… Padať môžem nekonečne dlho, dni, mesiace, roky… Trýzniť sa, trápiť sa, hnevať sa, byť v smútku, nespokojnosti…
Každý si môže doplniť ten svoj vlastný príbeh, ktorý ho ťaží a ťahá dole. Aký je ten tvoj príbeh? Čo a kedy môžeš ZMENIŤ?

? Jedného dňa príde uvedomenie a pochopenie, že to takto nechcem. Nanovo spoznávam seba, kto som, čo cítim a po čom túžim, ako konám. A v tom prichádza tá odpoveď. Častokrát je to cez to, čo nechcem, nepáči sa mi….keď prejdem k tomu, čo chcem a páči sa mi.

? Stanovujem si ZÁMER, jasnosť, vidím tú cestu, ktorú si vyberám a ak tú cestu nevidím, tak? kráčam krok po kroku, objavujem nové, nepoznané. Neostávam stáť na jednom mieste s pocitom, že neviem, nechcem, necítim. To je to osobné peklo, že nekonám, že len čakám. Do kedy? Na čo? Že to zmení ten druhý? Je nutné spraviť ROZHODNUTIE! ?

Ak sa chcem cítiť vo svojom živote spokojne, šťastne, tak rozhodnutie a zmenu potrebujem urobiť ja ?, nie ten druhý. Pozriem sa na svoje TIENE, na to čo ma štve, hnevá ? u druhých a hľadám to v sebe….

Možno ma niekto ma ignoruje ↪️ čo alebo koho ignorujem ja?

Alebo niekto na mňa kričí? ↪️ V akých situáciách kričím ja ma druhých, alebo si nedovolím kričať navonok, ale moja duša kričí…že to tak už nechce.

? Povedz svoje A DOSŤ tomu, čo ťa ničí a zmeň svoje zameranie na to, čo ťa obohacuje, lieči, robí ti radosť. Prekračuje niekto tvoje hranice? Nastav ich nanovo.

❤️ Zmena príde, ak odhalíme, čo je za tým strachom, ktorý s danou situáciou prichádza. Je to strach z odmietnutia, opustenia, zlyhania, nedostatku, bezmocnosti, smrti? Aj o tomto sa budeme rozprávať počas sebapoznávacieho semináru RUKA V RUKE SPOLU KRÁČAME. Seminár s prvkami etikoterapie, kineziológie a arómaterapie je zameraný na rozpoznanie strachov, spoznanie seba, svojich zámerov, vykročenie do konania a k spokojnosti, celistvosti.

? A dosť! Prichádza radosť. ?

Pravidelný fotoblog sledujte na INSTAGRAME @luciadedikova alebo na FACEBOOKU www.luciadedikova.sk